tel. 605 533 504 / 500 239 763
e-mail. casting@24fps.pl
Szukaj:
Język
Prawo Jazdy

O nas

24fps

24fps zajmuje się produkcją filmów reklamowych i promocyjnych od 2012 roku. Kreatywny montaż, sprawne operowanie obrazem i wysokiej jakości grafiki 2D/3D to dziedziny w których czujemy się najlepiej. Znamy zasady produkcji filmów od podstaw, wiemy co i kiedy jest potrzebne na plan. Dlatego zdecydowaliśmy się na poszerzenie działalności filmowej o nową markę - Casting24.

Dlaczego Casting ?

Aktorska Agencja Castingowa "Casting 24" powstała jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku. Wraz z rozwojem rynku video i jego upowszechnieniem, w Szczecinie i Zachodniopomorskim powstaje coraz więcej filmów nisko i wysoko budżetowych, które muszą zapewnić odpowiednie zaplecze osobowe. Dlatego poszukujemy zarówno tła dla filmów w postaci statystów, jak i ludzi którzy czują się przed kamerą na tyle komfortowo żeby odegrać epizodyczne role lub zawodowo są związani z aktorstwem i mogą wystepować w rolach głównych.

Czym się zajmujemy ?

Scouting

Jeśli szukasz miejsca w zachodniopomorskim do scenografii dla filmu, nie mogłeś trafić lepiej. Zaproponujemy lokalizację nawet dla najbardziej niemożliwych miejsc, pomożemy w uzyskaniu zgody na nagrania, wynegocjujemy dobre stawki. Jeśli nadal masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.

Kierownictwo produkcji

Jeśli szukasz "lokalesa" który zna miasto od podszewki, wychował się w nim i potrafi "załatwić" każdą sprawę - dobrze trafiłeś. Pomożemy w uzyskaniu zgód na nagrania, zorganizujemy transport dla ekipy, podzielimy się kontaktami do oświetleniowców, wózkarzy, dźwiękowców a na koniec dnia zaprosimy na wyborny catering.

Kontakt

Jeśli planujesz produkcję filmu w zachodniopomorskim a nadal masz kilka pytań, skontaktuj się z nami: 24fps tel. 605 533 504 / 500 239 763 e-mail. casting@24fps.pl